@EnisArıkan 2. Bölüm İncelemesi

Enis Arıkan’ın kendi ismine özel olan talk show programı @EnisArıkan, çok sevilen ilk bölümünün ardından 2. bölüm ile Exxen’de yayınlandı. İzleyen herkesi çok eğlendiren @EnisArıkan şovu, 2. bölümünde de birbirinden güzel konukları ile eğlendirmeye devam etti.

@EnisArıkan 1. bölüm incelemesini okumak için tıklayınız.

 

enis arıkan bölüm 2

 

@EnisArıkan 2. Bölüm Konukları

Enis Arıkan, @EnisArıkan şovun 2. bölümünde Ayta Sözeri ve Hazal Kaya’yı konuk etti. Bu bölümde programa gelen ilk konuk isim ise Ayta Sözeri oldu.

 

ayta sözeri

 

 

Güçlü sesiyle programa giriş yapan Ayta Sözeri, söylediği şarkılarla herkesin kulaklarındaki pası sildi. Sürekli birbirlerine takılan Enis ve Ayta ikilisi beraber çektikleri skeçi de yayınladı. Keyifli bir skeç çeken ikili bu videodan sonra mekan değiştirip başka bir yerde programa devam ettiler.

Burada da şenlikleri kaldığı yerden devam ederken programın ortalarına doğru Enis Arıkan, Ayta Sözeri’ye verdiği çiçeklerle konuğunu uğurladı.

 

 

hazal kaya

 

 

@EnisArıkan şovun 2. bölüm son konuğu ise Hazal Kaya oldu. Güzel oyuncu sürekli gülümseyen yüzüyle adeta neşe saçıyordu. Lakin sonrasında Enis Arıkan, Hazal Kaya’nın hiç beklemediği bir sürprizi olduğunu belirtti. Normal hayatta çok fazla sesli mesaj atan Hazal Kaya’ya, Enis Arıkan’ın sürprizi ise bununla alakalıydı. Hazal’ın Enis’e attığı sesli mesajlarla yapılan rap müzik izleyenler için bi hayli şaşırtıcı ve eğlendirici oldu.

 

 

enis ve hazal

 

 

Bunun ardından eski günlerini konuşan ikili, eskiden beraber rol aldıkları diziden bahsetmeye başladılar. Oradaki yüzyüze olan bir repliği tekrar canlandırma kararı aldılar. Bu canlandırmada ise Hazal Kaya’nın son sözünden sonra Unutulacak Dünler şarkısı ile yapılan ‘kurumuş boğazım editi’ izleyenlerin favori bölümü oldu.

 

 

@EnisArıkan 2. bölüm tanıtım fragmanı;

Telegram tartışma grubumuz için tıklayınız.