Exxen BluTV’nin yerini alabilir

Exxen 1 Ocak 2021’de hayata gözlerini açıyor. İlk duyduğumda benide çok heyecanlandıran bu proje daha doğmadan bile kitlelerini oluşturmuş vaziyette. Bende bu heyecanı koruyacağını ve bu fiyat politikasını devam ettirdiği sürece ülkenin bir numaralı dijital platformlarından biri olacağına eminim. Peki her şeye para veremeyeceğimize göre Exxen’e mi yoksa BluTV’ye mi kaydolmalıyız ? Bu biraz da izleyiciye bağlı bir şey olmasına rağmen biz Exxen’in BluTV’yi baya sarsabileceğini düşünüyoruz.

BluTV şimdilik aylık 22,90 TL ücret ile hizmetini sunmakta. Exxen ise 9,90 TL ile hayata gözlerine açıcak bu sebeple fiyat politikası olarak Exxen ilk golü atıyor. Fakat şuan 4 Ocak 2021’e kadar BluTV yıllık kayıtlarda aylığı 9,90 TL’ye gelicek şekilde bir kampanya yapmış bulunmakta. BluTV’yi sizde benim gibi çok seviyorsanız bunuda kaçırmamak lazım.

BluTV içinde Westworld, Game of Thrones gibi dünyaca ünlü yapımlarada yer verirken Exxen’in bu konuda neler yapacağını daha bilmiyoruz bu sebeple bu konuda BluTV’nin yerini alamayabilir.

blutvEXXEN

Exxen’in en büyük avantajlarından biri Türkiye’nin en ünlü youtube fenomenlerini kendi bünyesine almış olmasıdır. Özellikle Z kuşağına hitap ettiği için büyük bir izleyici kitlesi kazanabileceğini düşünüyoruz. Bunun yanı sıra BluTV’de yer alan Masum, Saygı, Alef gibi çok tutulan diziler gibi  yapımlara yer vereceği belli. Bu sayede orta  yaş izleyici kitlesinede önemli içerikler sunacağı için kısa vadede Exxen bu yaş grubu içinde BluTV’yi karşısına alabilir. Şeref Bey ve  Hükümsüz şuan verebileceğim en iyi örneklerden.