Exxen Çocuk Programları

Exxen platformu yetişkinleri unutmadığı gibi çocukları da unutmadı. Şimdilik kısıtlı sayıda çocuk programı olmasına rağmen yakın zamanda içerik bakımından zenginleşeceği çok rahat gözüküyor. Bu yazımızda Exxen’de çocukların izleyebileceği 6 farklı programı sizler için listeledik.

1- Kral Şakir-Mikrop Avcıları

Kral Şakir’in sevilen TV filmi Mikrop Avcıları artık Exxen’de. Çocukların eğlenerek izlemeye doyamayacağı macera dolu bir içerik sizlerle.

 

Kral Şakir

2- Sesli Güldüm 

Televizyonda gülmeye alıştığımız çocuk adamlar ve Ezo Sunal yeni içerikleri olan Sesli Güldüm ile Exxen platformunda sahne alacaklar.

 

sesli güldüm

3- Süper 1 Takım 

  Varol Yaşaroğlu’nun yapımı olan Süper 1 Takım çizgi film olarak çocuklara Exxen ile güzel vakit geçirecek gibi duruyor. 

 

 

süper 1 takım

4- Sihirli Annem 

Küçüklüğümüzün sevilen çocuk dizisi Sihirli Annem yeni oyuncular ve hikayesiyle artık EXXEN’de. Başta Melisa Ilıcalı olmak üzere herkese iyi seyirler dileriz

 

sihirli annem

5- Yetiş Zeynep 

Başrolünde Aslı Bekiroğlu’nun üniversite öğrencisi Zeynep karakterinde olup bir anda 6 çocuğun arasına düşmesini konu olan program Yetiş Zeynep Exxen’de.

 

yetiş zeynep

6- Masterchef Junior  

Pandemide en çok izlenen programlardan olan Masterchef şimdi çocuklarla beraber Exxen’de. Mehmet Şef, Somer Şef ve Danilo’nun jürilik yapacağı ve 9-13 yaş arası çocukların yarışacağı Masterchef Junior’ın çok keyifli geçeceği şimdiden belli.

masterchef junior

 

Masterchef junior fragmanı :