Exxen ile Cadde Cadde İstanbul

Dur durak bilmeyen Acun Ilıcalı yeni dijital projesi olan Exxen ile bizleri ekranlara kilitlemek ve online tutmak için en iyi programlarını yapmaya devam ediyor. Yayın hayatına yeni girmiş olan Türkiye’nin en büyük dijital platform projelerinden biri olan, Acun Ilıcalı’nın hayatımıza soktuğu Exxen projesinde birçok yapım ve program sunulmaya başlamıştır. Herkesin merakla beklediği Exxende saymakla bitiremediğimiz birçok ilgi gören orjinal yapım günlerdir sosyal medyanın dilinden düşmüyor. Exxen bizi daha fazla online tutmaya devam edecek gibi gözüküyor. Bu programlardan biri olan Cadde Cadde İstanbul Exxen’de karşımıza çıkmaktadır.

cadde cadde istanbul

İstanbulun her köşesini bize tanıtmayı amaç edinmiş bu program büyük bir ilgi ile karşılanmıştır. İstanbulun tarihi yapısını, kültürünü, insanlarını ve istanbulun merak edilen birçok yönünü bu programda bulmak mümkün.

“Şehrin eskileri ona ruhunu verirken, yeni gelenler tutkusunu katar.” Bu belgesel, İstanbul’un caddelerini karış karış gezerek, şehrin çok kültürlü yapısını ve tarihe nasıl tanıklık ettiğini gözler önüne seriyor.

Cadde Cadde İstanbul’u Exxen’de izleyerek İstanbulu daha yakından tanıyacak ve İstabula olan merakınız daha da artacaktır. Bu program size İstanbulu ayağınıza getirerek adeta gidip bizzat kendiniz gezmiş hissi vermektedir.
Artık medya sektörü hayatımızın bir parçası olduğuna göre sizde abone olarak bunlardan yararlanabilirsiniz.

İlk bölümünde İstanbul diyince ilk akla gelen Beyoğlu ve İstiklal caddesini anlatmaktadır. İzlemek için Exxen’e bekleriz.

Cadde Cadde İstanbul yönetmeni Cem Fakir’dir.  Esaret Günlüğü filminin yönetmenliği yapmış ve sayesinde Altın Portakal Belgesel Film Yarışması Jüri Özel Ödülü’nü kazanmıştır. Kendisi aynı zamanda Youtube’da Canlı Canlı Stüdyo adında  siyasetten popüler kültüre, tarihten spora ve sanata her konuyu konuklarıyla konuştuğu bir kanala sahiptir.

Instagram hesabı : @cemfakir

Twitter hesabı : @CemFakir

Youtube kanalı : Canlı Canlı Stüdyo