Exxen İngilizce Versiyonu ile Dünya’ya Açılabilir

Exxen 1 Ocak 2021’de Türkiye’nin en yeni dijital platformu olarak yayın hayatına başladı. Exxen’e üye olanları sayısı kısa süre içinde 500 bini aştı bunla ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Exxen’i ingilizce görmek istiyorsanız exxen.com/en sayfasına girebilirsiniz.

Exxen’de tüm içeriklerin dizilerin konularına kadar çoktan ingilizce yazıldığı gözümüzden kaçmadı. Bu da akıllara Exxen’in dünyaya yayılıp yayılmayacağı sorusunu getiriyor. Biz kesinlikle Exxen’in tüm dünyaya en kötü ingilizce altyazılar ile açık olmasını isteriz. Böyle bir şey gerçekleşirse ülkemiz adına çok iyi olacağını düşünmekteyiz.

 

 

Çocukken nefes almadan izlediğimiz Sihirli Annem’in yeniden çevrilen versiyonunu bu şekilde ingilizce görünce garip duygular hissetmemek elde değil.

Sihirli Annem’in Exxen’de yer alan ingilizce konusu şu şekilde :

Sadık, who lives an “ordinary” life with his children, does not know yet that his life will  drastically change in a way that he could never imagine when he meets with Betüş. Wondering why? There is a “secret” that Sadık and the children do not know about yet ! Betüş is both a human and a fairy.

Exxen ingilizce versiyonunu dünyaya açacak mı bunu zaman gösterecek ama biz şimdiden heyecanlıyız.

Tosuncuk kesinlikle ingilizce izlenmeli diye düşünüyorum.

 

“Çiftlikbank” was witnessed as one of Turkey’s biggest scamming scandal in the history. Watch the story of Mehmet Aydın, nicknamed; “Tosuncuk”, the name behind this scandal. Watch the story of Mehmet Aydın and its great impact it made through the eyes of 140journos.