Gibi 1.Bölüm

Exxenzone olarak korsana kesinlikle karşıyız bu kadar güzel yapımlar için ücretin kesinlikle yüksek olmadığını düşünüyoruz. Korsana hayır böyle yapımlara evet….

Eğer canınız çok sıkılıyorsa, bir şeyler izleyip gülmek istiyorsanız hatta absurd komediyi çok seviyorsanız bu dizi tam sizlik. Gibi, Exxen’in belki de yapıtaşı yapımlarından biri olmaya aday ‘gibi’. Gibi 1.bölümü ile izleyiciyi kesinlikle kendine bağlayacaktır.

Gibi 1.bölümün ilk 30 saniyede izleyici güldürmeyi başaran nadir komedi dizilerinden biri olduğunu söylemeliyim. Gibi 1.bölüm hakkında tartışmak veya sohbet etmek isterseniz telegram grubumuza bekleriz.

Exxenzone olarak korsana kesinlikle karşıyız bu kadar güzel yapımlar için ücretin kesinlikle yüksek olmadığını düşünüyoruz. Korsana hayır böyle yapımlara evet….

Gibi 1.bölüm özeti:

Yılmaz ve İlkkan birbirinin seven ama bir o kadar tartışan iki arkadaştır. Taksi durağı zannettikleri (veya öyle olan) bir yerde beklerken taksi bir türlü gelmez ve arkalarında ki kokoreçnin yazım hatasıyla dalga geçmeye başlarlar.

Hatta konuyu daha ileri götürüp yazım hatasıyla fotoğraf çekilirler. Bunu gören kokoreç dükkanının sahibi onları inanılmaz komik bir olaya sürükler ve kendilerini birden köfteci açmak zorunda bulurlar.

Hiç kimse, eğer istemiyorsa ticarete atılmak zorunda değildir. İnsan, eğer kokoreççi açmak zorunda hissetmiyorsa insandır. Böyle bir mecburiyet olamaz. Zaten olmaz olsun böyle bir mecburiyet!

 

 

Tür:
Absurd Komedi

Dizi konusu: 
Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali. Yılmaz ve İlkkan’ın 12 farklı hikayeden oluşan macerasına hazır olun.

 

 

Oyuncular:

Feyyaz Yiğit – Twitter

Kıvanç Kılıç – Twitter

Kaynak:
Exxen