Gibi 3. Bölüm

Exxenzone olarak korsana kesinlikle karşıyız bu kadar güzel yapımlar için ücretin kesinlikle yüksek olmadığını düşünüyoruz. Korsana hayır böyle yapımlara evet….

Eğer canınız çok sıkılıyorsa, bir şeyler izleyip gülmek istiyorsanız hatta absurd komediyi çok seviyorsanız bu dizi tam sizlik. Gibi, Exxen’in belki de yapıtaşı yapımlarından biri olmaya aday ‘gibi’. Gibi 1.bölümü ile izleyiciyi kesinlikle kendine bağlayacaktır.

 

Gibi 2. bölüm konusu:
Bir gün bir dostunuz size gelip “ben vatkalı ceketler giymek istiyorum” derse ona kızmayın. Bunlar olabilir. Dost ne kadar acı söylesede aynı zamanda sırtta sıvazlamalıdır. Dostlarınızı vatkalı ceket giymeyenler arasından değil, sevgisini vatkaların ardına gizlemeyenler arasından seçiniz.

Gibi 3.bölümü ile 21 Ocak  Perşembe günü Exxen’de.
Gibi’yi izlemek istiyorsanız tıklayınız.

Gibi 3. bölüm tanıtım tweetini sitemizden izleyebilirsiniz.

 

 

Tür:
Absurd Komedi

Dizi konusu: 
Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali. Yılmaz ve İlkkan’ın 12 farklı hikayeden oluşan macerasına hazır olun.

 

 

Oyuncular:

Feyyaz Yiğit – Twitter

Kıvanç Kılıç – Twitter

Exxen twitter adresinde en son yazılanlara bakabilirsiniz.

 

Kaynak:
Exxen