Hükümsüz 1.Bölüm

1 Ocak 2021 tarihinde yayına giren Türkiye’nin en yeni dijital platformu Exxen’in en orjinal içeriklerinden biri olan Hükümsüz’ün 1.bölümünü Exxen’e kayıt olup izleyebilirsiniz.

Türkiye’de artan kadın şiddetine dikkat çeken dizi ilk bölümünden itibaren izleyicisini çok şaşırtan sahnelerle karşışıyor. Dizi online bir platform için çekilmiş olduğundan yer yer gerçekçi küfür sahneleri var. Burada verilmek istenen mesajında erkek hegemonyasına karşı olduğunu düşünüyorum. Yine şiddet içeren bazı sahneler televizyonda yer verilemeyecek kadar izleyiciyi şaşırtabilir ama Netflix, BluTV gibi online platformların izleyicileri zaten buna alışmış olmakla birlikte ne kadar gerçekçilik o kadar izleyici getirir düşüncesindeyim.

Dizide yer alan müziklerin listesine spotify listemizden ulaşabilirsiniz : Hükümsüz Exxenzone spotify listesi

Exxen’de yer alan dizilerin müziklerine toplu ulaşmak için listemiz budur : Exxenzone spotify listesi 

Telegram tartışma grubumuz için tıklayınız.

Hükümsüz 1.bölümde ne oldu ?

Dizi kıskançlık yüzünden gerçekleştirildiği düşünülen bir kadın cinayeti ile başlıyor. Öztürk hukuk bürosunda çalışan Esma avukat dizinin ana karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Dizi Esma’nın babası ve annesi ile ilgili olan ilişkileri ile devam ediyor. Burçin Terzioğlu Esma karakterinin hakkını sonuna kadar vermiş.

Dizi Konusu:
Esma babasının hukuk bürosunun ikinci patronu olan güzel, hırslı ve güçlü bir kadındır. Filiz ise inatçı ama kırılgan bir avukat adayı… Bir cinayet bu iki farklı kadının yollarını kesiştirecek. Peki ama nasıl?

Oyuncu Kadrosu:

Burçin Terzioğlu

Hande Doğandemir

Alican Yücesoy

Mehmet Ulay

Ruhsal Öcal

İsmail Hacıoğlu

Şebnem Doğruer

Pınar Bibin

Fragman: