Hükümsüz 4. Bölüm Tanıtımı

1 Ocak 2021 tarihinde yayına giren Türkiye’nin en yeni dijital platformu Exxen’in en orjinal içeriklerinden biri olan Hükümsüz’ün 1.bölümünü daha izlemediyseniz Exxen’e kayıt olup izleyebilirsiniz.

Hükümsüz 4. Bölüm tanıtımını sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Yitirilen hayatlardan geriye kalan sadece karanlık…
Hangi gerçek ilelebet sır olarak kalır?

 

 

Türkiye’de artan kadın şiddetine dikkat çeken dizi ilk bölümünden itibaren izleyicisini çok şaşırtan sahnelerle karşışıyor. Dizi online bir platform için çekilmiş olduğundan yer yer gerçekçi küfür sahneleri var. Burada verilmek istenen mesajında erkek hegemonyasına karşı olduğunu düşünüyorum. Yine şiddet içeren bazı sahneler televizyonda yer verilemeyecek kadar izleyiciyi şaşırtabilir ama Netflix, BluTV gibi online platformların izleyicileri zaten buna alışmış olmakla birlikte ne kadar gerçekçilik o kadar izleyici getirir düşüncesindeyim.

 

Hükümsüz dizisinin konusu ne ve ilk bölümünde neler oldu öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Hükümsüz 1.bölümde ne oldu ?

Dizi kıskançlık yüzünden gerçekleştirildiği düşünülen bir kadın cinayeti ile başlıyor. Öztürk hukuk bürosunda çalışan Esma avukat dizinin ana karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Dizi Esma’nın babası ve annesi ile ilgili olan ilişkileri ile devam ediyor. Burçin Terzioğlu Esma karakterinin hakkını sonuna kadar vermiş.

Dizi Konusu:
Esma babasının hukuk bürosunun ikinci patronu olan güzel, hırslı ve güçlü bir kadındır. Filiz ise inatçı ama kırılgan bir avukat adayı… Bir cinayet bu iki farklı kadının yollarını kesiştirecek. Peki ama nasıl?

Oyuncu Kadrosu:

Burçin Terzioğlu

Hande Doğandemir

Alican Yücesoy

Mehmet Ulay

Ruhsal Öcal

İsmail Hacıoğlu

Şebnem Doğruer

Pınar Bibin