İşte Bu Benim Masalım 1.Bölüm İncelemesi

Exxen projesinin en çok merak edilen dizilerinden biri olan “İşte Bu Benim Masalım” 1.bölümü yayınlandı.
Fragmanı yayınlandıktan kısa süre içinde beğenmeyen sayısı beğenenlerin çok üzerine çıkınca bizde açıkçası çok merak ettik. Fakat dizinin ilk bölümünü izledikten sonra bu tavrın tamamen boşuna olduğunu görmekteyiz. Fragmanından anlaşılacağı üzere diziye bir çok TV dizisinden çok daha fazla yatırım yapılmış.

Kostümlerden, mekan tasarımına kadar ince detaylar düşünülmüş. Danslar gayet güzel ve sonuna kadar izletiyor. Ayrıca içerik bakımından yerli yapımlar içinde orjinal olmuş. Başrollerin dizi veya film deneyimleri olmadığı için ilk bölüm ile değerlendirilmeleri haksızlık olur ama biz ilk performanslarını gayet güzel bulduk. Cemal Can ve Aleyna Tilki rollere çok yakışmışlar. İlerleyen bölümlerde kendilerininde rollerle bir bütün halde oynayacaklarına hiç şüphemiz yok.

Aşağıdaki sahnede Aleyna Tilki’nin arkadasında ki dekora dikkat ettik.

Baştan sona bir müzik dizisi olduğu buradan bile belli. Dizi boyunca çalan şarkılar gerçekten güzeldi. Bir başka beğendimiz mekanda kendi odası her yer pembe… Tam bir pembe aşığı.

Merak ediyoruz acaba dizinin bu sahnesi kendi odasında çekilmiş olabilir mi ?

Biz Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın İşte Bu Benim Masalı dizisini gerçekten sevdik ve ikinci bölüm çıkar çıkmaz izlemek istiyoruz. Özellikle genç yıldız Aleyna Tilki’yi eleştiren ve yıpratan bir kısım insanın aksine onu destekliyor ve kutluyoruz.

Aleyna Tilki ‘Bu Benim Masalım’ teklisini dinleyebilirsiniz:

 

Dizinin ilk bölüm konusu:

Güçlü duyguları var, hayalperest ve herkesten farklı. En büyük yeteneği sesi ama sahnelerden korkuyor. 17 yaşındaki bir yıldızın yükseliş hikayesi. Aleyna ve Cemal Can önlerine çıkan engelleri bir bir aşmayı nasıl başaracak?

Yeni bir okula gelen Cemal Can, eski arkadaşlarından intikam almak için bir müzik grubu kurmayı kafasına koyar. Bu plan, Aleyna’nın hayatını etkilemeye başlamak üzeredir.

Oyuncular: Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Zeynep Kankonde, Kamil Güler, Nevra Serezli, Yusuf Ege Gönülal

 

İşte Bu Benim Masalım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.