Kesinlikle İzlemeniz Gereken Netflix Aksiyon Filmleri

Bu yazımızda sizler için kesinlikle izlemeniz gereken Netflix aksiyon filmlerini yazıyoruz. Buraya eklenen filmler tamamen yazarın kendi görüşünü belirtmektedir aksi düşüncede olan bir sürü eleştirmen vardır. Filmlerin sıralaması bir şey ifade etmiyor yazılan filmler birbirleri ile kıyaslanmadı.  İyi okumalar.

Okumak isterseniz kesinlikle izlemeniz gereken Netflix gerilim filmleri yazımıza bekleriz.

1. Bright

Filmde farklı bir dünya incelenmiş. Bu dünyada ork, elf ve insanlar var. Elf ırkı kendisini en üstün gören ırk olduğu için daha önemli görevler veriliyor. Orc ve insanlar daha alt tabaka olarak görülüyor. Bright bu dünyada birbiri ile çok anlaşamayan iki adet polisin (biri orc biri insan) başlarına gelenleri anlatıyor. IMDB puanı 6.3 ve bence bu film için yeterli bir puan.

Tür :  Aksiyon,Macera, Polisiye

Oyuncular: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace

Bright filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

2. The Irishman – İrlandalı

Filmin IMDB puanı 7.9. Benim görüşüm bu üçlü bir araya geldiğinde hiç düşünmeden direk izlemek olur o sebeple inceleme yazısına gerek yok. Ancak filme 4 saat ayırmanız lazım arada dinlenerek o sebeple boş zamanınızı iyi ayarlamanız gerekir diye düşünüyorum.

Tür :  Drama, Suç, Kitap Uyarlaması

Oyuncular: Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci

The Irishman – İrlandalı filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

3. Shaft

Shaft’ın ilk filmi Netflix platformu dışında eski bir yapım daha sonra yine aynı adda ikinci filmi ise Netflix yapmış. Bol komik aksiyon içeren sahneleri var. Ben aksiyon adına çok keyif aldım o sebeple izlenebilir buluyorum. İyi seyirler

Tür :  Aksiyon

Oyuncular: Samuel L. Jackson, Jessie T. Usher, Richard Roundtree

Shaft filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

4.Polar

Emekli bir suikastçı olan Mads Mikkelsen birdenbire kendisini yaşlanan çalışanlarının emekli maaşlarını ödemeye çalışan bir şirketten aforoz edilirken bulur. Konusu başlangıçta sıkar gibi düşünüyor olabilirsiniz ama film ilerlerken ivmesini arttırarak parabolik bir hızla sizi aksiyona sokuyor. Netflix yapımı olan aksiyon filmleri arasında kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yapım.

Tür :  Aksiyon

Oyuncular: Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick

Polar filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.