Konuşanlar 10. Bölüm İzle

Bu sohbet bildiklerinizden çok farklı. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Hasan Can Kaya önce konuşanları seçiyor ardından birbirinden ilginç sorularla eğlence katlanarak artıyor. Konuşanlar, yeni bölümleriyle her Salı yayında! Sizde kaçırmadan izlemek için tıklayınız.

Bu sınıf hiç susmuyor. Konuşanlar 10. bölümüyle sadece güldürüyor.

 

Youtube’a yüklediği Konuşanlar adlı stand-up gösterisiyle gündeme bomba gibi düşen Hasan Can Kaya, kaldığı yerden Exxen’de devam ediyor. Youtube’dan eski bölümlerini silmesinin ardından büyük bir linç yiyen Hasan Can Kaya şimdi ise bambaşka bir linçle karşı karşıya.

 

hasan can kaya

 

Exxen platformunda sansürsüz şekilde yeni bölümlerin geleceği düşünülürken; eski bir Youtube bölümüyle karşılaşan izleyiciler büyük hayal kırıklığına uğradı. Konuşanlar Exxen 1. Bölümü eskiden yayınlanan Konuşanlar Youtube 4. Bölümü ile birebir aynı.

 

konuşanlar onur buldu

 

Programın konuğu olan Onur Buldu ile konuşanlar listesindeki seyirciler; Hasan Can Kaya ile ortaya keyifli dakikalar çıkardı. Exxen’de yeni görenleri eğlendiren bir bölüm olsa da eski Youtube takipçileri sosyal medyada büyük tepki gösterdi. Hem farklı platforma geçilip hem de eski bölüm yayınlanması eleştirilere konu oldu.

 

konuşanlar 1. bölüm

 

Konuşanlar programının önümüzdeki bölümlerinin yeni bölüm olacağı düşüncesindeyiz. Fakat Youtube’dan kaldırılan tüm bölümlerin zamanla buraya yüklenebileceği bir diğer görüş konumunda. Henüz bir açıklama yapmayan Hasan Can Kaya tüm takipçilerinin aklında soru işareti bırakmaya devam ediyor.

 

Hasan Can Kaya Twitter adresi :Twitter

Konuşanlar Youtube adresi:Youtube