La Casa De Papel – Money Heist Sezon 5 Netflix Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

Money Heist (La Casa De Papel) 5. sezonuyla merakla bekleniyor. Sezon 5 ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.

Sanırım hepimiz 5. sezon için çok heyecanlıyız. 4. sezon finalinde Profesör çok zor bir durumdaydı ve ne olacağı belirsizdi. Sizler, diziye yeni başlayanlar, dizinin çıkış tarihi ve çok daha fazlası için olası 5. sezon senaryosunu hazırladık. Money Heist’in 5. sezonu için doğru yerdesiniz!

Sezon 5’i tanımadan önce Money Heist: The Phenomenon adlı belgeselden bahsetmek istiyoruz. Bu belgesel, dizinin dünya çapındaki popülerliğini ve arkasındaki çalışmaları ortaya koyuyor. Belgeselde Ted Sarandos’un yanı sıra oyuncular ve yapımcılar konuk oluyor. Money Heist ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız belgeseli izlemelisiniz.

Money Heist Sezon 5’in çıkış tarihi nedir?
Money Heist’in 5. Sezonunun çıkış tarihi hakkında resmi bir bilgi yok. Ancak beşinci sezonun Nisan 2021’de yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Dizinin 6. sezonu bir muamma.

Ve Pina’nın son açıklamalarına göre, 5. sezon epik bir final olacak. “Neredeyse bir yılı grubu nasıl parçalayacağımızı düşünerek geçirdik. Profesör iplere nasıl takılır. Birçok karakter için geri dönüşü olmayan durumlara nasıl girilir. Sonuç, La Casa de Papel’in beşinci bölümüdür. Savaş en uç ve vahşi seviyelerine ulaşıyor, ancak aynı zamanda en destansı ve heyecan verici sezon. ”

Ancak Netflix resmi Twitter hesabından paylaşılan bir tweet herkesi şoke etti. Büyük olasılıkla Money Heist’in (La Casa De Papel) 5. sezonu dizinin son sezonu olacak. Aynı anda hem heyecan hem de üzüntü yaşıyoruz.

Money Heist’in 5. Sezonunda neler olacak?

Bu yazının Money Heist’in 4. sezonu hakkında spoiler içerdiğini söylemeliyiz.

4. sezonun nasıl bittiğini sizler için kısaca özetledik. Soygun hala devam ediyor ve Lizbon şimdi Bank of Spain’deki çetenin geri kalanına katılıyor. Çeteyle ilgili en büyük sorun, Profesör’ün suçüstü yakalanmasıdır. Alicia hakkında internette dolaşan birçok teori var. Alicia’nın hamileliğinin, Berlin’in eski karısının bile sahte olduğunu söylüyorlar. Bankada işler çok gergin. Mürettebat soygununun son aşamalarında ve bodrum katında altın hala eriyor. Bu sefer kaçabilirler mi? Geçen sezon olduğu gibi kaçsalar bile özgürlüklerini koruyabilecekler mi? Gelecek sezon için spoiler ipuçlarına geçelim.

Birincisi, Berlin, oyuncunun birçok gönderisiyle geri dönmeye hazırlanıyor. İkincisi, Alex Pina’nın röportajlarına atıfta bulunmak doğru olacaktır. Savaş ve katliam olacağını söyleyen yönetmen, yeni sezon için çok düşündüklerini ve çalıştıklarını söyledi. Çete şimdi geri dönüşü olmayan durumlara, vahşi bir savaşa itilecek. Çektiğimiz tüm bölümlerin en destansı kısmı. ”

How many episodes will be in Money Heist season 5?Berlin, Pedro Alonso – Money Heist

Money Heist 5. sezonda kaç bölüm olacak?
Money Heist’in 5. sezonu önceki sezonlara göre 2 bölüm daha uzun sürecek ve toplamda 10 bölümden oluşacak. Bu, Netflix Media Center aracılığıyla onaylandı.

Money Heist’in 5. sezonu yapımda nerede?
Şimdiye kadar dizinin son sezonu Madrid dahil Kopenhag, Danimarka, Portekiz ve İspanya’da çekildi.

Dizinin yeni sezonu ile ilgili ilk haberi Alex Pina’dan aldık. Pina, “La Casa De Papel Yazıyor” ifadesiyle Instagram adresinde aşağıdaki fotoğrafı paylaştı.

Alex Pina's Post on Instagram

Vancouver Media (yapım şirketi), prodüksiyon hazırlıklarına başladıkları aşağıdaki fotoğrafı Instagram’da paylaştı.

Profesör, Eylül 2020’nin ortalarında, kostümlerinden birinde saçma bir miktarda kan bulunan bir fotoğraf yayınladı. Sanırım bu Profesörün sona geldiğini gösteriyor….

Son olarak, dizinin Portekiz’in Lizbon kentinde yayınlanan son videosunu aşağıda görebilirsiniz.

Money Heist Sezon 5 için yeni oyuncular

  • Miguel Ángel Silvestre
  • Patrick Criado
  • José Manuel Seda

Bu yazı NetflixJunkie sitesinin izni ile yazılmıştır.