Lupin 2. Sezon Ne Zaman Gelecek ?

Lupin’in ilk 5 bölümü Netflix’te yayınlanıyor, peki ikinci bölüm hakkında ne biliyoruz? Fransız drama hikayesi devam edecek mi?

Netflix’in Lupin dizisi, platformdaki en son programlardan biridir. Buna rağmen Fransız bir hırsızı anlatan bu dizi dünya çapında ilk 10’da yer alıyor.

Omar Sy’ın oynadığı Lupin, oldukça eğlenceli ve dramatik bir Fransız hırsız dizisi. Dizinin başarılı oyuncu kadrosu ve senaryosu hızla popülerliğini artırdı ve izleyiciler dizinin ikinci bölümünü dört gözle bekliyor. Şimdiye kadar çok fazla bilgi yayınlanmasa da dizinin ikinci bölümü için iyi haberlerimiz var. Bilinen tüm bilgileri sizler için hazırladık.

Lupin Bölüm 2’nin özeti nedir?

Netflix, dizinin ikinci bölümü için bir açıklama yapmadı. Ancak, Lupin’in özetini aşağıda okuyabilirsiniz.

Arsène Lupin, yazar Maurice Leblanc tarafından 1900’lerin başında yaratılan kurgusal bir karakterdir, ancak dizide bu karakter modern dokunuşlar kazanmıştır.

Dizi, hayatı gençken sonsuza dek değişen Assane Diop’un (Omar Sy’ın canlandırdığı) hikayesini anlatıyor. Babası masum olmasına rağmen bir suç işlemekle suçlanır ve 25 yıl sonra Assane babasının intikamını almak ister. Ancak bunu yapmak için Assane, Lupin’den ve yöntemlerinden ilham alıyor.

Lupin 2. Bölüm İçin Yenileniyor mu?

Netflix, Lupin’in yenileme durumunu açıklamadı. Ancak dizinin “sezonlar” yerine “bölümler” olarak gelmesi bize ek bölümlerin zaten çekilebileceğine dair bir ipucu veriyor.

Ayrıca Aralık 2020’de Variety, şovun 10 bölüm olacağını bildirdi ve kalan bölümlerden bazılarının Bölüm 2’de olacağını öne sürdü. Bu durumda, Elite, Chilling Adventures of Sabrina ve Disenchantment yer alıyor.

 

 

Lupin Bölüm 2 ne zaman Netflix’te yayınlanacak?

Maalesef şu anda kesin bir bilgi yok ama söylentilere göre 2021 sonunda geleceği tahmin ediliyor. İlk sezonlarını ikiye bölen diğer yeni diziler, bu bölümleri üç ila altı ay arasında yayınladı. .