Mart 2021’de Netflix’e Gelecek Orjinaller

Mart 2021’de hangi Netflix Orijinalleri yayınlanacak? Henüz çok erken olmasına rağmen şimdiye kadar sizler için bilinenleri hazırladık.

Netflix, 2021’e hızlı bir şekilde başlamak ve çok sayıda prodüksiyonla ortaya çıkmak istiyor. Ayrıca, COVID-19 üretim süreçlerini zorlaştırsa da, bu yıl geçen yıla göre daha fazla Netflix Orijinalini görebiliyoruz. Netflix yeni orijinal prodüksiyonlar üretmeye devam ediyor ve onları çıktıkları gün tüketmeye hazırız. Mart ayında drama ve komedi bizi bekliyor. Tabii daha çok yapımlar eklenecek ama sabırlı olmamız gerekiyor.

Mart için konuşmak için biraz erken, ancak bazı Netflix Originals üretim tarihleri çoktan yayınlandı. Yeni duyurulan veya iptal edilen yapımlar için bu listeyi güncel tutacağız.

Mart 2021’de gelecek orjinaller

Struggle Alley – Mücadele Çıkmazı

Struggle Alley, Netflix Originals
Struggle Alley, Netflix Originals

 

Çıkış: 15 Mart, 2021

Özet:

Struggle Alley, OGM Pictures tarafından çekilen bir Türk dizisidir. Başrol oyuncusu The Protector’dan tanıdığımız Çağatay Ulusoy ve kendisine Emir Ali Doğrul eşlik ediyor.

Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi Tahsin Baba’dır.  Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.

Struggle Alley, 15 Mart 2021’de dünya genelinde yalnızca Netflix’te yayınlanacak.

Yes Day

Yes Day, Netflix Originals
Yes Day, Netflix Originals

 

Çıkış: 12 Mart, 2021

Özet:

Jim Carrey’nin Yes Man filminde ne kadar eğlendiğinizi hatırlıyor musunuz? Belki kaçırdın. O halde sizi Yes Day ile tanıştıralım. Çocuklarının her dileğine evet diyen ebeveynlerin tatlı ve eğlenceli macerası.

Filmin kadrosunda ayrıca Carlos olarak Edgar Ramírez’i canlandıracak olan Allison Torres ve Jennifer Garner da yer alıyor. Diğer tanınmış oyuncular arasında June Diane Raphael ve Jenna Ortega bulunmaktadır.

Moxie

Moxie, Netflix Originals
Moxie, Netflix Originals

 

Çıkış: 3 Mart, 2021

Özet:  

Amy Poehler ilk yönetmenlik deneyimini iki yıl önce Netflix’te yaşadı. Amy, Jennifer Mathieu tarafından yazılan Moxie’nin uyarlamasıyla Mart 2021’de ikinci uzun metrajlı filmi için geri dönüyor.

Film, lisesinde feminist bir devrim düzenleyen ve yıldızların arasında Josephine Langford ve Josie Totah olan bir genci konu alacak.

Kaynak:

NetflixJunkie

MediaNetflix