2021’de En Çok Beklenen 10 Netflix Filmi

Netflix 2020’de oldukça yoğun bir yıl geçirdi. Peki 2021’de bizi neler bekliyor? 2021’de Netflix’te yayınlanacak merakla beklenen dizi ve filmleri sizler için listeledik.

Bir berbat yılı daha geride bıraktık, çok yorucu ve felaket bir yıl oldu. Neyse ki, Netflix karantina döneminde bizimle birlikteydi ve arkadaşımız oldu. Aslında ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, Netflix Partileri sayesinde arkadaşlarımızla dizi ve film izledik. Ümit edelim dünyayı etkileyen salgın en kısa sürede sona erer ve hayatımıza kavuşuruz. 2021’in hepimiz için güzel bir yıl olmasını diliyoruz, işte yeni yılın en çok beklenen Netflix dizi ve filmleri.

 

2021’de Yeni Netflix Programları Geliyor

1 – Malcolm ve Marie

Malcolm & Marie, Sam Levinson tarafından yazılan ve yönetilen yeni bir Amerikan drama filmidir. Filmin baş karakterleri John David Washington ve Zendaya’yı canlandırıyor. Netflix tarafından 5 Şubat 2021’de yayınlanması planlanıyor.

Cast: Zendaya, John David Washington

2 – Bird Box 2

Bird Box sevildi ve popülerlik kazandı. 2021’de devam filmi geliyor. Bird Box kitabının devamı olarak yazılan Malorie, 2020 yazında okuyucuyla buluştu. Şimdi devam filmi zamanı.

3 – Red Notice

Red Notice, Netflix’in 2021’deki aksiyon prodüksiyonlarından biri olacak. Filmde, Interpol ajanı olarak Dwayne Johnson, rakipsiz bir sanat hırsızı olarak Gal Gadot ve dünyanın en büyük sahtekarlığı rolünde Ryan Reynolds yer alıyor.

Cast: Dwayne Johnson, Gal Gadot, Ryan Reynolds, Chris Diamantopoulos, Ritu Arya

4 – Hustle

Orijinal Netflix filmi Hustle ilk kez 2021’de gösterime girecek. Filmde Sandler’ı iyi bir basketbolcuyu bulan ve onu NBA’de oynaması için ABD’ye getiren bir izci olarak izleyeceğiz.

Cast: Adam Sandler, Queen Latifah, Robert Duvall, Ben Foster

5 – Pinocchio

Pinokyo’nun Disney + versiyonu dışında, orijinal hikayeye çok daha bağlı bir Pinokyo prodüksiyonu izleyeceğiz. Pinokyo’nun yönetmenliğini Pan’ın Labirenti ve Suyun Şekli’nin yönetmeni Guillermo del Toro üstleniyor.

Voices: Gregory Mann, Ewan McGregor, David Bradley, Ron Perlman, Tilda Swinton, Christoph Waltz, Cate Blanchett, John Turturro, Tim Blake Nelson, Finn Wolfhard, Burn Gorman

6 – Inventing Anna

Jessica Pressler’in New York Magazine makalesi olan “Anna Delvey New York’un Parti İnsanlarını Nasıl Kandırdı?” Makalesine dayanan hikaye, Anna Delvey’in sahtekarının gerçek olaylara dayanan hikayesini anlatacak. Serinin yaratıcısı Shonda Rhimes.

Cast: Julia Garner, Anna Chlumsky, Katie Lowes, Laverne Cox, Alexis Floyd, Arian Moayed, Anders Holm, Anna Deavere Smith, Jeff Perry, Terry Kinney

7 – Blonde

Blonde, Joyce Carol Oates’in Marilyn Monroe hakkındaki aynı adlı romanından uyarlanacak. Film, kitapta olduğu gibi Monroe’nun yükseliş zamanlarına ve ölümüne odaklanacak. Andrew Dominik, yönetmen koltuğunda.

Cast: Ana de Armas, Evan Williams, Bobby Cannavale, Scoot McNairy, Adrien Brody, Rebecca Wisocky, Garret Dillahunt, Julianne Nicholson

8 – Tick, Tick…Boom!

Film, oyun yazarı Jonathan Larson’ın otobiyografik müzikaline dayanıyor. New York’ta yanlış kariyer seçimi yapmaktan endişe duyan yetenekli bir bestecinin hikayesini izleyeceğiz.

Cast: Andrew Garfield, Alexandra Shipp, Vanessa Hudgens, Robin de Jesús, Joshua Henry, Judith Light, Bradley Whitford

9 – The Kissing Booth 3

Netflix’in popüler gençlik film serilerinden The Kissing Booth, üçüncü ile izleyicisiyle buluşacak.

Cast: Joey King, Jacob Elordi, Molly Ringwald, Joel Courtney, Maisie Richardson-Sellers, Taylor Zakhar Pere

10 – The Dig

Aynı adlı John Preston kitabına dayanan film, 6. yüzyıldan 7. yüzyıla kadar uzanan iki erken ortaçağ mezarlığının gün yüzüne çıkarıldığı Suffolk’taki Sutton Hoo bulgusuna yer verecek.

Cast: Ralph Fiennes, Carey Mulligan, Lily James, Johnny Flynn

 

Bu yazı NetflixJunkie sitesinin izni ile yayınlanmıştır.