Netflix – Beyaz Kaplan İnceleme

Bu yazımızda Netflix’te yer alan 2021 yapımı Hindistan yapımı kitap uyarlaması ‘Beyaz Kaplan’ filmini inceliyoruz. IMDB puanı suan 2800 küsür oyla 7,2. Netflix Beyaz Kaplan izlemek için tıklayınız.

Konusu : 

Hindistan’da zengin bir çiftin (Priyanka Chopra Jonas ve Rajkummar Rao) şoförlüğünü yapan hırslı bir adam (Adarsh Gourav) kendi işini kurup yoksulluktan kurtulmak için kıvrak zekâsını ve kurnazlığını kullanır. Aravind Adiga’nın çok satan kitabından uyarlanan Beyaz Kaplan’ın senaristi ve yönetmeni Ramin Bahrani. Ava DuVernay, Priyanka Chopra Jonas ve Mukul Deora filmin baş yapımcıları.

Sosyal medya ve film sitelerinde yaptığım araştırmalar sonucunda filmi beğenen kitle beğenmeyenlere göre çok fazla. Benim fikrimde ‘Beyaz Kaplan’ 2021 yılı içinde kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

Beyaz Kaplan filminin tanıtımını sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Beyaz Kaplan filmi hakkında bulabildiğimiz sosyal medya yorumları:

Oyuncu Kadrosu:

Priyanka Chopra – Pinky Madam
Rajkummar Rao – Ashok
Adarsh Gourav – Balram
Mahesh Manjrekar – The Stork
Perrie Kapernaros –
Swaroop Sampat – The Great Socialist
Vijay Maurya – The Mongoose
Nalneesh Neel – Vitiligo
Kamlesh Gill – Granny
Vedant Sinha – Dharam
Aaron Wan – Premier
Abhishek Khandekar – Assistant Commissioner
Trupti Khamkar – Pinky’s Friend
Solanki Diwakar – Hotel Manager / Agent

 

Netflix Hakkında:

Netflix, 190’dan fazla ülkede 195 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixturk…

FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixturkiye

TWITTER: https://twitter.com/netflixturkiye