Ocak 2021’de Netflix’e Gelicek Yeni Animeler

Netflix anime gösterileri ve filmleri Ocak 2021’de geliyor. 2021’in ilk ayında Netflix’te hangi anime dizilerini izleyebiliriz? Listeyi sizler için hazırladık.

Netflix platformunun kataloğunda oldukça fazla anime dizi ve film bulunuyor ancak yılın ilk ayı biraz yavaş geçecek gibi görünüyor. Ama merak etmeyin, bu yıl Netflix’te çok heyecan verici ve eğlenceli anime dizileri ve filmler bizi bekliyor. Sizler için bu ay için en son animasyonların bir listesini hazırladık. Dizi hakkında birçok bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Ocak 2021’de gelicek tüm animeler

Kuroko’s Basketball

Sezon: 1 – Bölüm: 25

Çıkış: 15 Ocak, 2021

Özet:

Teikou Ortaokulu’nun efsane basketbol takımı, tüm takımları mağlup edip kupalar aldıktan sonra “Mucizeler Takımı” ünvanıyla ünlendi. Bu ekibin bir üyesi olan Tetsuya Kuroko da Seirin Lisesi’nde okumaya başlar. Basketbol takımına yeni okulunda katılan Kuroko, oynayamamasıyla herkesi şaşırtır.

Ancak Kuroko’nun esrarengiz yeteneği onu harika bir takım oyuncusu yapar. Taiga Kagami ile birlikte, diğer takımları geride bırakarak en iyi olmayı hedefleyecekler.

The Idhun Chronicles (Part 2) N Originals

Sezon: 2 – Bölüm: 10

Çıkış: 8 Ocak, 2021

Özet:

Netflix’in ilk İspanyol anime dizisi Idhun Chronicles henüz dünya çapında popülerliğe ulaşmadı, ancak bu hedefe çok yakın. Üç Güneş ve üç Ay, Idhun, Ashran’a hizalandığında, Necromancer gücü ele geçirme şansını kullandı ve Kanatlı Yılanların hükümdarlığı yeryüzünde başladı.

Jack ve arkadaşı Victoria adında yılan fobisi olan, ateşli bir genç, Idhun’un geleceğini sonsuza dek değiştirecek iç içe geçmiş bir kaderin parçasıdır.

 

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Sezon 1)

Sezon: 1 – Bölüm: 26

Çıkış: 22 Ocak, 2021

Özet:  

En eski zamanlardan beri insanlık, söylentilere güvenmeyen talihsiz bir ruhu yutmak için karanlıkta gizlenen insan eti yiyen canavarları bilir. Bununla birlikte, söylentiler ayrıca iblis avcıları, yetenekli suikastçılar ve iblisleri öldüren seçkin bir kolordudan da bahsediyor. Demon Slayer, hala çok genç olan ancak ailesindeki tek erkek olan Tanjirou Kamado’ya odaklanıyor. Tanjirou bir gün biraz para kazanmak için yerel köye inip odun kömürü satmaya karar verir.

Geri döndüğünde, bu korkunç söylentilerin isteksiz bir parçası haline gelir: ailesi katledilir ve hayatta kalan tek kişi olan kız kardeşi Nezuko bir iblis haline gelir. Bazı nedenlerden dolayı, Nezuko hala bir insan gibi davranıyor, bu da Tanjirou’nun iblis avcılarına katılmasının ve kız kardeşini iyileştirmesinin nedeni. Elit birliklere katılmayı ve kız kardeşini iyileştirmeyi başarabilecek mi?

Kaynak:

NetflixJunkie