Şeref Bey 1.Bölüm İzle

 

Şeref Bey 1.Bölüm özeti:

Şeref Bey usta bir aşçıdır ve artık mesleğini yapmak istemeyen biridir. Avukat oğluyla sık görüşmektedir aralarında tatlı sert bir ilişki vardır. Kendisi mesleğini sonlandırmak için maddi olarak rahat olduğunu düşünürken Şile’de kiraya verdiği evin kirasının 8 aydır yatmadığı burs verdiği bir kızın babasından öğrenir ve şok olur. Daha sonra kontrol için evine gittiğinde evin normal bir restaurant değil adeta bir pavyon gibi çalıştırıldığını görür.

 

Exxenzone yorumu:

Dizide bazı sahnelerin kamera açıları çok orjinal ve bence güzel. Müzikleri güzel seçilmiş, oyunculuklar sizi baya güldürüyor. Küfürlerin yerinde kullanıldığını ve doğal  olduğunu düşünüyorum. Sadece TV izleyicisi kitlesi için başta garipsenebilir o kadar. Pavyon’a dönüştürülen evin iç tasarımı çok hoşuma gitti, her an her yerden bir şey çıkabilir izlenimi veriyor. Ayrıca Şeref Bey’in adını hatırlayamadığım balığıda güzel.

Dizinin konusu:
O romantik ve hassas olduğu kadar prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ve son derece inatçı. Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref Bey bu kez yeni bir hayat için yola çıkıyor ama hiç beklemediği sürprizler ve kim bilir belki de yeni bir aşk onu bekliyor.

Şeref Bey 1.bölümü buradan izleyebilirsiniz.