Şeref Bey 3. Bölüm Ne Zaman ?

Acun Ilıcalı’nın yeni plafformu Exxen yeni yıla girerken yayın hayatına başladı. Exxen dizilerini internetten bedava izlemek için bir sürü korsan site bu dizilerin çıkmasını bekliyor. Biz her zaman dediğimiz gibi korsana karşı olduğumuzu ve bu platformun desteklediğimizi tekrar söylüyoruz.  Şeref Bey’i izlemek için buraya tıklayarak Exxen‘e üye olabilirsiniz. Şeref Bey 2.bölüm incelemesi ve konusu için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Geçtiğimiz dönem Uluslararası Emmy En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü alan usta oyuncu Haluk Bilginer Netflix’te ki başarılı filminden sonra bir müjdede Exxen izleyicilerine için verdi. Exxen’de Şeref Bey dizisinde rol alan usta oyuncu hayranlarını çok mutlu etti. Bizde bu yazımızda Şeref Bey 2.bölüm incelemesi ve kendi yorumlarımızı sizlere sunuyoruz.

Şeref Bey 3. Bölüm 11 Ocak Pazartesi Exxen’de.

Eğer daha birinci bölümü izlemediyseniz buradan yorumumuz okuyabilirsiniz.

Şeref Bey 2.bölümünün konusu:

Kaçırılan Baki, bir hastane odasında gözlerini açar. Nejat, bir kumarhane patronuna yüklü miktarda borçlanır. Luran, Nejat’ın gizli evraklarını bulur ama bu evraklarla şantaj yapmaya kalktığında büyük bir hata yapar! Nejat’ın alacaklıları Şeref Bey’in evini basarlar. Şeref Bey, Neşe, Suna ve Yıldız’ın evden ayrılmalarını ister. Yıldız, hiç beklemediği bir şeyle karşı karşıya kalır.

Exxenzone 2.bölüm yorumu:

Haluk Bilginer’in canlandırdığı Şeref Bey karakteride diziye iyi anlamda ağırlık katmış. Yani her şey hıphızlı olup biticek gibi hissettiğinizda Şeref Bey’i görüp biraz nefes alıyoruz. Sanırım dizide ki tek aklı başında olan karakterde kendisi. Ama ilerleyen bölümlerde çevresinde ki yamyamlar yüzünden bu aklıda kaybedeceğini anladım.

Dizide tüm oyuncular ciddi anlamda başarılı oyunculuk sergiliyorlar. Söylememiz gereken önemli notlardan biride Serhat Kılıç gerçekten her role girebilen bir oyuncu. Bu dizide de oynadığı karakter inanılmaz komik. Ertan Saban ve Şükran Ovalı içinde kendilerini ayrıca tebrik etmek lazım onlarda kendi rolune inanılmaz yakışmış, başarılı bir şekilde oynuyorlar.


Şeref Bey oyuncular:

  • Haluk Bilginer.
  • Songül Öden.
  • Ertan Saban.
  • Devrim Yakut.
  • Serhat Kılıç
  • Ahmet Rıfat Şungar.
  • Beyti Engin.
  • Şükran Ovalı

Şeref Bey 2.bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

Şeref Bey twitter adresi ve son tweetlerini okuyabilirsiniz.