Survivor Exxen Cup 2. Bölüm

Yıllardır ekranlarda izlediğimiz ve eskiden tanıdığımız Survivor’ın en güçlü isimleri olan 12 yarışmacıyla birlikte Survivor Exxen Cup adıyla artık Exxen’de. 2. bölümü yayınlanan Survivor Exxen Cup’ın izleyiciler tarafından büyük ilgi gördüğü belirtildi.

 

survivor yarışmacılar

 

2. Bölümde Neler Oldu ?

Murat Ceylan’ın sunumuyla oyun anlatılırken hava şartları zorlaşmaya başladı. Oyuna başlanmadan önce havadaki kara bulutlar sağanak yağışa dönüştü. Parkurda ise öncelikle yarışmacılar birer kano içinde başlayıp iple kendilerini çekerek final atışı yapacakları yere gitmeleri gerekiyordu. Giderken de final atışı için yoldaki bazı halkaları toplamaları lazım. Ve sonda halka atışları ile kazananlar belli olacaktı.

 

survivor

 

 

Survivor Exxen Cup – Erkek Yarışmacılar 

İlk yarışmada Yusuf ve Atakan karşı karşıya geldiler. Kano içnde iple kendilerini ileri çekmekte zorlanan yarışmacılar başabaş  mücadele ettiler. Bu oyunun kazananı 2-1 ile Yusuf oldu.

Erkeklerin 2. yarışında ise Anıl ve Hakan karşılaştı. Hakan farklı bir taktik deneyerek ipi tek eliyle çekmeye çalıştı. Acı çekse de yarışı bırakmayan Hakan Hatipoğlu muazzam halka atışlarıyla oyunu 2-1 kazandı.

Erkeklerin son yarışında ise Survivor 2020’den görmeye alıştığımız bir eşleşme vardı. Berkan-Sercan karşılaşmasında Berkan ilk oyunu kazansada sonraki oyunlarda kanoyla kendini çekme konusunda çok zorlandı. Bunu fırsata çeviren Sercan Yıldırım geriden gelerek karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı.

 

survivor erkekler

 

Survivor Exxen Cup – Kadın Yarışmacılar

Kadın yarışmacıların ilk karşılaşması Seda ile Sahra arasında oldu. Yarışmacılar atış kısmında zorlansada Seda 2-1 ‘ilk skorla oyunun kazananı oldu.

2. yarışta ise Elif ve Birsen karşı karşıya geldi. Elif ilk oyunu kazandı fakat diğer oyunlarda Birsen’den büyük bir efor geldi. Kano çekmekte ve atışlarda çok iyi olan Birsen, geriden gelip 2-1 kazandı.

Tüm yarışmaların sonuncusu olan Sema-Nagihan eşleşmesi büyük bir mücadeleye tanık oldu. Aralarında ezeli bir rekabet bulunan iklinin kıyasıya geçen yarışında galip olan taraf 2-1’lik skorla Nagehan oldu.

 

 

survivor kadınlar 1

 

 

Survivor Exxen Cup Oyuncuları

Anıl Berk Baki, Atakan Arslan, Berkan Karabulut, Birsen Bekgöz, Elif Gören, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Sahra Işık, Seda Ocak, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım, Yusuf Karakaya

 

 

Telegram tartışma grubumuz için tıklayınız.