Survivor Exxen Cup 3. Bölüm İncelemesi

 

Yıllardır ekranlarda izlediğimiz ve eskiden tanıdığımız Survivor’ın en güçlü 12 yarışmacısı Survivor Exxen Cup adıyla artık Exxen’de yarışıyor. 2. bölümü ile aynı zamanda yayınlanan 3. bölüme olan ilgi hız kesmeden devam ediyor. 3. yarışlarını tamamlayan yarışmacılardan bazıları avantaj elde ederken bazıları ise dezavantajla kaldı.

 

 

survivor yarışmacılar

 

 

Survivor Exxen Cup 3. Bölümde Neler Oldu ? 

Yarışma parkuru, gerçek Survivor’da görmeye alıştığımız zorlayıcı ve uzun bir parkurdu. Çoğu yarışmacı bugün Survivor yarışmasında olduklarını bu parkur ile hatırladıklarını söyledi. Survivor Exxen Cup’ın 3. parkurunda yarışmacılardan, parkurdaki çeşitli engelleri geçtikten sonra en son kum torbaları ile 3 adet yuvarlağı vurmaları istendi.

 

 

survivor gece konuşması

 

 

 

Survivor Exxen Cup – Erkek Yarışmacılar

Erkeklerin 1. yarışında çok hırslı başlayan Berkan ve kendini yorgun hisseden Hakan karşılaştı. Yarışmacıların bu durumu oyunlarına da yansıdı ve Berkan 2-0’lık net bir skorla kazandı.

İkinci karşılaşmada ise Yusuf ile Anıl eşleşti. Kıyasıya bir mücadeleyle geçen bu oyunda Anıl galip gelen taraf oldu.

Son yarışmada ise ilk sayısını almayı çok isteyen Atakan ile Sercan mücadelesi vardı. İki yarışmacı da parkurları hemen hemen aynı sürelerde gelsede Sercan atışlarda farkını göstererek 2-0 kazandı. Bu sonuçla toplamda 0 puanı bulunan Atakan Arslan’ın bir sonraki tura geçme şansı azaldı.

Erkek yarışmacılarda güncel puan durumu aşağıdaki tabloda belirtildiği gibidir.

 

survivor erkekler tablosu

 

 

 

Survivor Exxen Cup – Kadın Yarışmacılar

İlk yarışmada Sema ve Birsen karşı karşıya geldi. Sema ilk oyunu alsa da Birsen geriden gelerek oyunu 2-1 kazandı.

2. yarışta ise 0 puanı bulunan Sahra ile Elif karşılaştı. Elif Gören hem parkurdaki hızıyla hem de sondaki atışlarda farkını göstererek çok rahat şekilde 2-0 galip geldi. Bu sonuçla Sahra, 0 puanda kalarak dezavantajlı duruma düştü.

Kadın yarışmacıların son yarışında Seda ve Nagihan mücadelesi oldu. Yarışmacılar atışlara genellikle aynı anda gelsede Seda atışlarda farkını göstererek 2-0’lık skorla kazanan taraf oldu.

Kadın yarışmacılarda güncel puan durumu aşağıdaki tabloda belirtildiği gibidir.

 

 

 

 

Birsen Bekgöz Fenalaştı !

Yarışlar bittikten hemen sonra benchte olan yarışmacılardan Birsen Bekgöz aniden fenalaştı. Arkadaşlarının yardımıyla yere oturtulup kontrol altına alınan Birsen ‘ Her yer sallanıyor gibi hissettim ama şu an daha iyiyim.’ dedi. Birsen, yarışmanın ardından ona geçmiş olsun dileklerini sunan Murat Ceylan’a teşekkür edip rahatsızlığının hipotermi olduğunu açıkladı.

Biz de EXXENZONE ailesi olarak Birsen Bekgöz’e geçmiş olsun diyoruz.

 

survivor birsen

 

 

Survivor Exxen Cup Oyuncuları

Anıl Berk Baki, Atakan Arslan, Berkan Karabulut, Birsen Bekgöz, Elif Gören, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Sahra Işık, Seda Ocak, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım, Yusuf Karakaya

 

Telegram tartışma grubumuz için tıklayınız.