Survivor Exxen Cup 4. Bölüm İncelemesi

Yıllardır ekranlarda izlediğimiz ve eskiden tanıdığımız Survivor’ın en güçlü 12 yarışmacısı Survivor Exxen Cup adıyla artık Exxen’de yarışıyor. Yayınlanan Survivor Exxen Cup 4. bölümde muazzam mücadelelere tanık olduk.

 

Survivor Exxen Cup 4. Bölümde Ne Oldu ?

Dominik’teki yarışmacılar çok istekli şekilde oyuna geldi. Bazıları için ‘ya tamam ya devam’ mücadelesiydi. Günün parkurundaki görevler ise, kıyı kesimdeki sudan başlayan engelleri geçip sonundaki halka atışları ile labutları devirmekti. Dominik’teki güneşli ve güzel olan havaya birbirinden çekişmeli oyunlar eşlik etti.

 

 

survivor

 

 

Survivor Exxen Cup – Erkek Yarışmacılar

Günün ilk yarışmasında Berkan ile ilk puanını almak isteyen Atakan karşılaştı. Muazzam çekişmeli bir mücadelenin galibi 2-0 ile Atakan oldu. Böylelikle Atakan, ilk puanını alarak yarı final için savaşmaya devam ettiğini gösterdi.

Erkeklerin 2. karşılaşmasında Yusuf ve Hakan’ın mücadelesine tanıklık ettik. Atışlarda bir türlü şansı yaver gitmeyen Hakan’a karşı Yusuf’un atışları da iyi olunca 2-0’lık Yusuf galibiyeti kaçınılmaz oldu.

3. mücadelede ise Sercan ve Anıl karşı karşıya geldi. Bu yarışın kazananı aynı zamanda yarı finale gitme hakkını kazanmış olacaktı. Ve yarı finale adını yazdıran isim 2-0’lık net skorla Anıl Berk Baki oldu.

 

 

anıl

 

 

Survivor Exxen Cup – Kadın Yarışmacılar 

Kadınların ilk yarışmasında ise Sema-Seda kardeşler mücadele etti. Sema, iki oyuna da ağırlığını koyarak 2-0 ile kazanan isim oldu.

2. oyunda önceki yarışın çıkış yapan ismi Birsen ile 0 puanı bulunan Sahra karşı karşıya geldi. Kıyasıya geçen mücadele Sahra’nın 2-1’lik galibiyetiyle sonuçlandı. Böylelikle Sahra, ilk puanını alıp özgüvenini tazeledi.

Bugünün son yarışında bir yarı final mücadelesi vardı. Elif ve Nagihan ikilisinden kazanan isim 3 puan ile bir sonraki tura adını yazdıracaktı. Atışlarda farkını ortaya koyan Nagihan, oyunu 2-0 yenerek adını yarı finale yazdırdı.

 

 

 

nagihan

 

 

 

Survivor Exxen Cup Oyuncuları

Anıl Berk Baki, Atakan Arslan, Berkan Karabulut, Birsen Bekgöz, Elif Gören, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Sahra Işık, Seda Ocak, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım, Yusuf Karakaya

 

 

Telegram tartışma grubumuz için tıklayınız.