Survivor Exxen Cup 5. Bölüm İncelemesi

Televizyonda severek takip ettiğimiz Survivor, 12 efsane yarışmacısıyla ve Survivor Exxen Cup 5. bölümüyle Exxen’de. Yarı finalistlerin belli olduğu Survivor Exxen Cup 5. bölüm, izleyiciler tarafından çok sevildi.

 

 

Survivor Exxen Cup 5. Bölümde Ne Oldu ?  

Yarışmacıları bekleyen şeyler, çamurla içli dışlı bir parkur ve ardından çubukları dengede şekilde atış yapmaktı. Kaybedenlerin bazılarının eleneceği, kazananların bazılarının ise yarı finale geçeceği bu oyunda; tüm yarışmacılar varını yoğunu ortaya koydu.

 

 

hakan hatipoğlu

 

 

Survivor Exxen Cup 5. Bölüm – Erkek Yarışmacılar 

Oyunun ilk karşılaşmasında yarı finale ismi yazdırmayı garantileyen Anıl ile 3. puanını almak isteyen Berkan karşılaştı. Çekişmeli bir mücadeleyle yarışan Anıl-Berkan ikilisinden kazanan taraf 2-1’lik skorla Anıl oldu. Böylelikle Berkan 2 puanda kalırken; Anıl 4 puana çıktı.

Erkeklerin 2. turunda, 2 puanı olan Hakan ile 1 puanı bulunan Atakan mücadele etti. Bu karşılaşmada Atakan oyuna olan hırsını skora çevirerek 2-0 kazandı. Ve bununla birlikte averajda da kendini üst sıralara taşıdı.

Erkeklerin son yarışmasında ise Sercan ve Yusuf karşı karşıya geldi. Kazanan ismin yarı finale çıkacağı oyunda Sercan 2-0 ile kendini yarı finalistlerin arasına taşıdı.

 

 

survivor yarı final

 

 

Aynı puanda olan erkek yarışmacıların aralarındaki averaja bakılarak yarı finalistler belirlendi. Yarı finale kalan erkek yarışmacılar yukarıda da gördüğünüz gibi; Anıl, Berkan, Atakan ve Sercan oldu. Adaya veda eden isimler ise Hakan ve Yusuf oldu.

 

 

 

sahra

 

Survivor Exxen Cup 5. Bölüm – Kadın Yarışmacılar 

Kadınların ilk yarışında yarı finalist olmayı garantileyen Nagihan ile 1 puanı bulunan Sahra karşılaştı. Sahra, elinden gelen tüm mücadeleyi göstererek 2-0’lık skorla kazanan taraf olsa da averaj farkıyla yarı finalist olamadı.

2. mücadelede Seda ve Birsen karşı karşıya geldi. Yarışmacılar, parkurun sonuna süreleri yakın olarak gelseler de Seda atışları ile ortaya büyük bir fark koydu. 2-0 ile bu oyunun kazananı olan Seda, adını yarı finale yazdırdı.

Günün son yarışmasında 2’şer puanı bulunan Sema ve Elif karşılaştı. Elif parkur hızı ve dengeli atışlarıyla son oyunun galibi oldu. Elif, son oyunu 2-0 kazanıp kendini yarı finalistlerin arasına taşıdı.

 

 

survivor yarı final erkek

 

 

Aynı puanda olan kadın yarışmacıların aralarındaki averaja bakılarak yarı finalistler belirlendi. Yarı finale kalan kadın yarışmacılar üstte de gördüğünüz gibi; Elif, Seda, Nagihan ve Sema oldu. Adaya veda eden isimler ise; Birsen ve Sahra oldu.

 

 

Survivor Exxen Cup Tüm Yarışmacılar

Anıl Berk Baki, Atakan Arslan, Berkan Karabulut, Birsen Bekgöz, Elif Gören, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Sahra Işık, Seda Ocak, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım, Yusuf Karakaya

 

 

Telegram tartışma grubumuz için tıklayınız.