Survivor Exxen Cup 6. Bölüm İncelemesi

Televizyonda severek takip ettiğimiz Survivor, 12 efsane yarışmacısıyla ve Survivor Exxen Cup 6. bölümüyle Exxen’de. Yarı finalistlerin yarıştığı ve final yarışmacılarının belli olduğu Survivor Exxen Cup 6. bölüm, izleyicileri ekrana kitledi.

Survivor Exxen Cup kim şampiyon oldu öğrenmek için tıklayınız.

 

 

 

 

Survivor Exxen Cup 6. Bölümünde Ne Oldu?

Dominik’te akşam oynanan Survivor Exxen Cup parkuru, yarışmacıları heyecanlandırdı. Parkurda yarışmacılarda, önce engeller geçip ardından sopalarla 6 tane topu başarılı şekilde düşürmeleri istendi. Tüm yarışmacılar, finalistleri belirleyen bu turun sabırsızlıkla başlamasını bekledi.

 

 

anıl berk baki

 

 

Survivor Exxen Cup Yarı Final – Erkek Yarışmacılar

Yarı finalin ilk mücadelesi Anıl ve Atakan arasında yaşandı. Kazananın ilk finalist olacağı bu karşılaşmada Atakan 1-0 öne geçmesine rağmen 2. oyunda son atışın kameraya bakılıp kazananın Anıl olarak belirlenmesi dengeleri değiştirdi. Anıl geriden gelerek 3-1’lik skorla kendini Survivor Exxen Cup finaline taşıdı.

 

 

berkan karabulut

 

 

Erkekler yarı finalinin 2. mücadelesinde Berkan ve Sercan karşı karşıya geldi. Atışlarda başta farkını gösteren 2-0 öne geçti. Fakat Berkan, ‘Babako bitti demeden bitmez.’ diyerek müthiş bir geri dönüşe imza attı. Atışlarda taktik değiştiren Berkan 3-2’lik skorla Survivor Exxen Cup finalinde Anıl’ın rakibi oldu.

 

 

nagihan karadere

 

 

Survivor Exxen Cup Yarı Final – Kadın Yarışmacılar

Kadınlar yarı finalinin ilk yarışında  Nagihan ve Seda karşı karşıya geldi. Parkur sonuna yakın sürelerde gelen ikilide Nagihan atışlarıyla farkı ortaya koydu. 3-0’lık skorla çok net bir galibiyet alan Nagihan Karadere kendini Survivor Exxen Cup finaline taşıdı.

 

 

sema aydemir

 

 

Kadınların 2. eşleşmesi Sema ve Elif arasındaydı. Parkura çok hızlı başlayan Elif, 2-0’lık skorla öne geçti. Ardından Sema Aydemir’in geri dönüş şovu başladı. Kıran kırana bir mücadeleye tanıklık ettiğimiz bu yarışta Sema 3-2 kazanarak adını Survivor Exxen Cup finaline yazdırdı. Böylelikle ezeli rakip Nagihan ile yeniden bir final turunda karşılaşacak.

 

 

Survivor Exxen Cup Tüm Yarışmacılar

Anıl Berk Baki, Atakan Arslan, Berkan Karabulut, Birsen Bekgöz, Elif Gören, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Sahra Işık, Seda Ocak, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım, Yusuf Karakaya

 

 

Telegram tartışma grubumuz için tıklayınız.

EXXENZONE Twitter Hesabı için; https://twitter.com/exxenzone