Survivor Exxen Cup Şampiyonu Kim Oldu ?

Yıllardır televizyonda severek takip ettiğimiz Survivor, 12 efsane yarışmacısıyla ve Survivor Exxen Cup 7. bölümüyle Exxen’de.  Finalistlerin şampiyonluk için ettikleri mücadeleyi ekrana taşıyan 7. bölümü ile Survivor Exxen Cup şampiyon isimleri açıklandı.

Final bölümü seyirciler tarafında ilgiyle takip edildi. Twitter’da şampiyonlar gündem oldu. Hepsi ve daha fazlasını Twitter’da takip etmek için tıklayınız.

 

 

survivor

 

Survivor Exxen Cup Finali

Birbirinden güzel ve heyecanlı 7 bölümü ile Exxen’de yayınlanan Survivor Exxen Cup, final bölümü ile kadın ve erkek yarışmacılardaki şampiyonlarını belirledi.

İşte o şampiyonlar;

sema aydemir

 

 

Survivor Exxen Cup Kadınlar Şampiyonu

Survivor Exxen Cup 7. bölümü ile kadın şampiyon da belli oldu. Aralarında ezeli rekabet bulunan Sema Aydemir ve Nagihan Karadere final karşılaşmasında tekrar karşı karşıya geldi. Şampiyonluk oyununu 4-1’lik skorla kazanan isim Sema oldu. Böylelikle Survivor Exxen Cup Kadınlardaki Şampiyonu Sema Aydemir oldu.

 

 

 

sema aydemir şampiyon

 

 

Survivor Exxen Cup Erkekler Şampiyonu

Survivor Exxen Cup final bölümü ile erkek şampiyon da belli oldu. Berkan Karabulut ve Anıl Berk Baki ikilisinin mücadele ettiği final yarışması kıran kırana geçti. İki isminde şampiyonluğa çok yaklaştığı anlar oldu. Yarıma sonucunda 4-2’lik skorla galip gelen isim Anıl oldu. Böylelikle Survivor Exxen Cup Erkeklerdeki Şampiyonu Anıl Berk Baki oldu.

 

anıl berk baki

 

 

 

Survivor Exxen Cup Tüm Yarışmacılar

Anıl Berk Baki, Atakan Arslan, Berkan Karabulut, Birsen Bekgöz, Elif Gören, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Sahra Işık, Seda Ocak, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım, Yusuf Karakaya

 

survivor yarışmacılar

 

 

Telegram tartışma grubumuz için tıklayınız.

EXXENZONE Twitter Hesabı için; https://twitter.com/exxenzone